Dondurma Dağıtımı

 • Seyyar Dondurma Arabası
 • Dondurmacı Kiralama
 • Ofiste Dondurma Dağıtımı

Seyyar dondurma arabaları her ne kadar nostaljik olarak akıllarımızda kalsa da Seyyar Lezzetler ekibi olarak bu nostaljiyi günümüz etkinliklerine taşımaya devam ediyoruz.

Kimi zaman baharın gelmesiyle açık alan etkinliklerinde misafirlerde serinleten bir tat,  kimi zaman ise ansızın kurumsal ofislerin içerisinde çalışanlara kısa bir ama pek tatlı bir mola imkanı sunuyoruz.

Siz de organizasyonunuzda veya ofisinizde konsepte uygun kostüm veya kıyafet ile seyyar sokak lezzetlerinin unutulmazları arasında olan dondurma dağıtımı gerçekleştirmek isterseniz biz buradayız!

Ayrıca dondurma dağıtım hizmeti almadan da sadece dondurmacı arabası kiralama hizmeti alabilmeniz de mümkündür.

 • Hizmet bölgeleri neresi?

  Türkiye geneli her şehirde dondurma dağıtımı veya dondurmacı arabası kiralama hizmeti tarafımızdan verilebilmektedir.

 • Fiyatlandırma nasıl yapılmaktadır?

  Dondurma dağıtımı kişi bazlı fiyatlandırılır. 1 kişi için ise 1 top dondurma dikkate alınır. Kişi başı talep ettiğiniz top dondurma sayısı olarak fiyat değişebilmektedir. Ayrıca özel talep edeceğiniz kostüm, etkinliğin gerçekleşeceği lokasyon ve markalama gibi talepler fiyatlandırmayı etkileyebilmektedir.

 • Külah yerine cup dondurma ikramı mümkün mü?

  Dondurma dağıtımı hizmetimizde fiyatlandırma standart olarak külah olacak şekilde fiyatlandırılmaktadır. Talep etmeniz halinde sert mika cuplarda veya markanızın logosunu barındıran cuplarda ikram edebilmek de mümkündür.

Bu hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.