Bardakta Mısır Dağıtımı

  • Bardakta Mısır Arabası Kiralama

Süt mısır için Dünya’nın hemen hemen her kesiminde büyük bir beğeni ile yenen sağlıklı sokak lezzetlerinden biri olduğunu belirtebiliriz. Geçmişten günümüze bir nostalji olarak kalan sokaklarda mısırın patlamış hali şimdilerde yerini bardakta sür mısıra bıraktı. Üzerine çeşitli baharatlar ilave edilip, bir de ketçap ve mayonez eklenmesi ile nefis bir tat oluştuğunu inkar edemeyiz.

Siz de Bardak Mısır Arabası Kiralama hizmeti alarak organizasyonlarınızda ücretsiz Bardakta Mısır Dağıtımı gerçekleştirerek misafirlerinize ikram yapabilirsiniz.

Bardakta Mısır Dağıtımı hizmeti seyyar sokak satıcısı konseptinde, tekerlekli stand ile sabit bir şekilde konumlandırılarak sağlamaktadır.

  • Hizmet bölgeleri neresi?

    Türkiye geneli her şehirde Bardakta Mısır Dağıtımı veya Bardak Mısır Arabası Kiralama hizmeti tarafımızdan verilebilmektedir.

  • Fiyatlandırma nasıl yapılmaktadır?

    Bardakta Mısır Dağıtımı kişi bazlı fiyatlandırılır. Ayrıca özel talep edeceğiniz kostüm, etkinliğin gerçekleşeceği lokasyon ve markalama gibi talepler fiyatlandırmayı etkileyebilmektedir.

  • Özel baskılı bardaklarda dağıtım mümkün mü?

    Bardakta Mısır Dağıtımı için dilerseniz kendi markanızın logosunu, tasarımını veya etkinlik konseptine göre dilediğiniz görseli bardaklara dijital baskı yaparak sunum yapmak mümkündür. Baskılı bardaklar tarafımızdan ürettirilebileceği gibi sizin tarafınızdan da temin edilebilmektedir.

Bu hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.